LOGO

O marce Libet Ceramic

Libet to nie tylko kostka brukowa i betonowe płyty tarasowe

Libet to lider w segmencie Premium betonowych materiałów nawierzchniowych – synonim produktów najwyższej jakości, nowoczesnego designu i wysokiej funkcjonalności. Naszą misją jest zmienianie otoczenia w wyjątkowo praktyczną i estetyczną przestrzeń. Od wielu lat odpowiadamy na potrzeby osób poszukujących czegoś więcej, niż kostka brukowa czy płyty tarasowe.

Płytki gresowe dla wymagających bezpieczeństwa i komfortu użytkowania

Aby sprostać wymaganiom klientów stale rozbudowujemy nasze portfolio produktowe. Dlatego też rozpoczęliśmy współpracę z włoską firmą Mirage i wprowadziliśmy na polski rynek bogatą kolekcję gresów porcelanowych, które oferuje marka Libet Ceramic.

Piękny i wytrzymały gres porcelanowy

Nasze produkty stanowią ozdobę zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Od wielu lat nieprzerwanie cieszą się uznaniem inwestorów, deweloperów, architektów, projektantów czy samorządów. Stawiamy przede wszystkim na komplementarność naszej oferty, aby ułatwić każdemu dobór zróżnicowanych, ale przy tym pasujących do siebie produktów. Poza wyjątkowym designem, produkty Libet wyróżnia także funkcjonalność oraz doskonałe parametry techniczne.