LOGO

Ceramika basenowa

Eleganckie płytki basenowe i nie tylko

EVO_2/E™ to najbardziej kompletna gama produktów dostosowana do basenów oraz innych przestrzeni nad morzem lub w górach. Bogata oferta zawiera antypoślizgowe płytki basenowe, obrzeża basenowe oraz kratki basenowe. Wszystkie elementy zostały specjalnie zaprojektowanych do otoczenia basenów. W pełni komponują się z innymi elementami wystroju wnętrz.

Antypoślizgowe płytki basenowe zewnętrzne w Twoim stylu

Gres basenowy (gres, obrzeża i kratki) są wykonane z tego samego materiału i zachowują taką samą fakturę, jak inne płytki gresowe dostępne w kolekcji. Dzięki temu otoczenie basenu i jego obrzegowanie można wykonać z płyt wyglądających tak samo, jak te zastosowane na tarasie, ścieżce ogrodowej lub na zewnątrz. Płyty są antypoślizgowe (R11) i odporne na trudne warunki atmosferyczne, dlatego świetnie nadają się również na zewnątrz. Wykonane są z gresu porcelanowego, co gwarantuje ich ogromną wytrzymałość. Mają wysoką odporność chemiczną, dlatego stosowane do czyszczenia basenów preparaty, nie pozostawią na nich żadnego śladu.

Płytki basenowe, jak w Twoim domu

Dostępna w kolekcji ceramika basenowa zapewnia również pełną kompatybilność z 10 mm gresami z kolekcji dedykowanej wnętrzom. Produkty basenowe pod względem wzornictwa i właściwości doskonale uzupełniają także rozwiązania EVO_2/E™ do aranżacji nawierzchni.

Galeria zastosowań

PRODUKTY POWIĄZANE